ANASAYFA SD'Yİ YAŞADIĞIN ŞEHİRE DAVET ET ETKİNLİKLER İLETİŞİM EN #thesilencerevolution

Ses Meditasyonları

Meditasyon ve ses terapisinin dönüştürücü gücünün birleştiği bu çalışmada bilincinizin daha yüksek seviyelerini deneyimlemeye hazır olun!

Ses terapisi her duygu, düşünce, rahatsızlık, fiziksel engelin bir titreşim olmasından yola çıkar ve çeşitli enstrümanların zengin titreşimleri ile beden-zihin ve ruh seviyesindeki uyum ve dengeyi hatırlatmayı amaçlar.

Bu seanslarda, Gonglar, Himalaya Çanakları, Kristal Çanaklar, Mantra, Vokal, Davullar, Mbira gibi çeşitli enstürmanlarla, çalışılır. Uygulanan ses banyosunda kişinin beyin dalgalarının, enstrümanların frekanslarına uyumlanmasıyla kişinin yüksek bilinç seviyelerini deneyimlemesi amaçlanır.

Bu çalışma tam da sağlıklı titreşimleri yakalayıp bedenimizi akordederek beden - zihin - ruh dengemizi yeniden kurmak ve farkındalığımızı artırmak içindir.

Ses'in Faydaları

Vücudumuzdaki her organın, her kemiğin, her hücrenin kendine ait bir titreşimsel frekansı vardır. Hep birlikte bir orkestradaki enstrümanlar gibi birleşik ve uyumlu bir frekans oluştururlar. Eğer vücuttaki herhangi bir organın frekansında bir bozulma, bir değişiklik olursa bu tüm bedeni etkiler.

Sesle Şifa Terapisi işte bu orjinal titreşimini kaybetmiş vücudu yeniden akord edip; fiziksel, duygusal ve ruhsal alanlarımızı şifalandırarak sağlığına kavuşturmayı amaçlar. Bu, uzun süre çalınan bir piyanonun akordunun bozulması ve bir akordörtarafından akord edilmesi gibi düşünülebilir.

SESLE ŞİFA TERAPİLERİ; Stres, Depresyon, Endişe, Enerjisizlik, Mutsuzluk, Uykusuzluk, Duygusal Travmalar, Blokajlar (Tıkanıklıklar), Düşük Öz Saygı, Kaybetme Korkusu, Kas Gerginlikleri, Çakra Dengeleme, AuraTemizliği, İstenmeyen düşünceler, Kansızlık, Astım, Alerji, Sindirim problemleri, Adet Düzensizlikleri, Menopoz, Migren, Artrit, Tendon Rahatsızlıkları, İdrar Yolu Enfeksiyonları, Düzensiz Kalp Ritmi, Bağışıklık Sistemi Düşüklüğü, Tansiyon Problemleri, Sırt Ağrısı, Sinüs Rahatsızlıkları (Sinüzit).. ve bunun gibi daha birçok rahatsızlık için kullanılmaktadır.

• Stres ve gerginlikten kurtulmanıza yardımcı olur

• Zihni sakinleştirir

• Kandaki oksijen düzeyinde artış sağlar

• Canlı ve enerjik hissetmenizi sağlar

• Huzur, güven ve rahatlama duygusu yaratır

• Daha rahat ve dingin bir uyku için yardımcıdır

• Zihin, beden ve ruh arasında denge kurmaya yardımcı olur

• Kalp atışını düzenler, nefes ve tansiyonun dengelenmesine yardımcı olur

• Detoks etkisi yaratır

E-POSTA LİSTESİNE KAYDOL

E-postanızı girerek, Şartlar & Politikalar kabul etmiş olursunuz. Daha sonra aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
© 2020 Sessizlik Devrimi. Tüm hakları saklıdır.