ANASAYFA SD'Yİ YAŞADIĞIN ŞEHİRE DAVET ET ETKİNLİKLER İLETİŞİM EN #thesilencerevolution

Ekstatik Dans Meditasyonları

PREM JOSHUA GRUBUNUN CANLI MÜZİKLERİ EŞLİĞİNDE EKSTATİK DANS MEDİTASYONU

Dünya etnik müziğinin öncülerinden olan müzisyen Prem Joshua 04 Nisan 2020’de İstanbul’da!

Özünü Hindistan’ın müzikal geleneklerinin derinliklerinden alan eklektik sesin öncüleri, çağdaş Batı müziğinin öncülüğünü yapan Prem Joshua ve uluslararası grubu muhteşem bir konser ve sonrasında devam edecek olan Ekstatik Dans Meditasyonu etkinliği için sizlerle buluşuyor!

KAYIT OL

 

Belirli adımları izlemeye gerek kalmadan, kendinizi sadece ritme bırakarak, başkalarına bağlı hissetmeden, sadece kendi duygularınıza bağlı kalarak, gerçek özgürlüğü deneyimleyin!

Hawaii'nin batı kıyısındaki bilinçli dans hareketi meditasyonları, yoga ve somatik terapilerden gelişen Ekstatik dans meditasyonunda, lider olan tek şey sadece müziktir! Ve siz duyduğunuz farklı ses tınıları boyunca nasıl dans etmeniz gerektiği konusunda tamamen özgürsünüz.

Özenle hazırlanmış müzikten ilham alan ve serbest bir biçimle yönlendirilen bu dans meditasyonunda, şifa dolu bir yolculuk sizleri bekliyor. Bu meditasyonu deneyimlemek için hiçbir koşula bağımlı değilsiniz. Ne bir dans tecrübesine ne de bir dans partnerine ihtiyacınız var. Sadece siz, müzik ve dansınız!

Ekstatik dans meditasyonu ile, beden-zihin-ruh bağlantısının oluştuğu, tamamen şeffaf, kendiyle ve başkalarıyla gerçek olabilme deneyimine ve beden, duygu ve zihninizde sıkışan kalıpların serbest kaldığı ve ilahi gerçekle BİR olabilme deneyimine erişebileceksiniz.

Gerçek özgürlük alanında, otantik kişiliğinize erişecek ve gerçek VARlığın yaşadığı o alanda içsel bir yolculuğa çıkacaksınız. Bırakın vücudunuz ve iç rehberiniz sizin öğretmeniniz olsun.

E-POSTA LİSTESİNE KAYDOL

E-postanızı girerek, Şartlar & Politikalar kabul etmiş olursunuz. Daha sonra aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
© 2020 Sessizlik Devrimi. Tüm hakları saklıdır.